BÖCKER, 6+1, bla "Morianen" av MJ Crusenstolpe, Stockholm 1917.

Även "Erik Dahlberghs dagbok 1625-1699", Uppsala 1912. Halvfranska skinnband. Illustrerade.

Slitage, Morianen med ryggskador. Ej genomgångna.

Lähtöhinta
1 500 SEK