SERVISDELAR, 36 st, porslin, "Mon Amie", Marianne Westman, Rörstrand.

13 + fyra kaffekoppar med fat. Mjölkkanna. Två + två tekoppar med fat. Sju + sex + en assiett.

Bruksslitage. Fyra delar med kantnagg. 16 extra fat medföljer.

Lähtöhinta
4 000 SEK