SOFFBORD, Arabia, Finland, otydl sign.

4 porslinsplaketter med dekor av blommor och fåglar. Benställning i stål. L 105, b 44, h 41.

Slitage, nagg, smärre rost.

Lähtöhinta
2 500 SEK