24799
URNA MED LOCK, porslin, Kina, 1900-tal
Urna med lock, porslin, kina, 1900-tal.

Blå underglasyr i form av figurscen. H 32.

Enstaka mynningsnagg, smärre slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
800 SEK