SKRIVBORD, Svenstrup J., Danmark, 1950-tal.

Teak. Fristående. Sex lådor, front med hylla, två fack, samt nedfällbar lucka, runda avsmalnande ben. Etikettmärkt. L 130 B 71 H 74.

Slitage. blekt. Fläckar. Fanerskador. Avslag. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
3 000 SEK