VÄGGLAMPOR, 2 st, Uno och Östen Kristiansson, Luxus, 1900-talets tredje kvartal.

Ek och teak, kupor av glas. Armarnas längd 19 - 56. Kupornas h 22 - 30.

Smärre bruksslitage. Ej funktionstestade.

Lähtöhinta
2 500 SEK