24841
URNA MED LOCK, porslin, Kina, 1900-tal.
Urna med lock, porslin, kina, 1900-tal.

Bukig form med blodröd glasyr och lock med knopp. H 34.

Enstaka nagg i mynning, glasyr defekter nedtill, smärre slitage, krackelyrer, rinningar m.m

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
800 SEK