YXA samt DOLKAR, 4 st, bl.a. Finland, 1900-tal.

Yxa med trägrepp. L 22. 3 knivar Finland. 2 märkta Sorsakoski. L 22. Bajonett med horngrepp. L 36.

Slitage. Repor. Smärre skador.

Lähtöhinta
2 500 SEK