24859
URNA MED LOCK SAMT VAS, porslin, Kina, 1900-tal.
Urna med lock samt vas, porslin, kina, 1900-tal.

Rosa glasyr med polykrom dekor i form av fåglar och blommor, resp. blåvit glasyr med polykromt bergssceneri. H 41-49

Blåvit urna med trasigt lock. I övrigt spricka i glasyren samt smärre slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
600 SEK