248920

PARTI SMYCKEN, 7 st, granater, 1800-1900-tal.

Armband, brosch, två par örhängen, ring av guld 18K, st 17/53.

Slitage, enstaka bortfallna stenar, någon del med smärre lagning.

Lähtöhinta
1 500 SEK