PARTI SKEDAR, silver, bla Jakob Lampa, Stockholm troligen 1757. Totalvikt ca 270 gram.

2 matskedar modell Svensk rund, strösked, kompottsked, mindre sked, kaffeskedar modell Gammalfransk. L 10-21.

Slitage, bucklor, graverade initialer.

Lähtöhinta
1 500 SEK