REMMARE, 7+2, glas, 1800-tal.

REMMARE, 7+2, glas, 1800-tal.

Grönt glas, s.k Bristol green. H 11-12,5.

Slitage. En med smärre fotnagg.

Lähtöhinta
1 200 SEK