KARMSTOL. Gustaviansk. Av Ephraim Ståhl (mästare i Stockholm 1794-1820).

Rak stoppad rygg. Kannelerade och kragade ben. Sign ES. Brännstämplad ägarmärkning dat 1868.

Renoverad. Slitage.

Lähtöhinta
8 000 SEK