STOLAR, ett par, Josef Kohn, 1900-talets första hälft, spår av etikett.

Bok. Ryggbricka med skuren dekor, formpressad sits, lätt svängda, kopplade ben.

Bruksslitage, smärre lagningar och sprickor.

Lähtöhinta
1 500 SEK