SOFFGRUPP, 3+1 delar, rokokostil, 1900-tal.

Soffbord, rotfanér, alm samt björk. L 89 B 58 H 60. Två karmstolar samt soffa, betsat trä. Skuren dekor samt svängd form. Soffan L 118.

Renoverade samt kompletterade. Bruksslitage. Senare klädsel.

Lähtöhinta
4 000 SEK