BORDSKIKARE, mässing. 1900-talets början.

Stativ med tripodfot. Ställbar samt ihopfällbar. L ca 61, h ca 30.

Anlöpningar samt slitage. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
3 000 SEK