Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

SOFFA, modell 703, Josef Frank, Firma Svenskt Tenn, 1900-talets andra hälft.

Tresitssoffa med tre lösa stoppade sittdynor. Klädd i linnetyg med dekor av fåglar, träd och blommor. Kulfötter. L 188.

Slitage, ställvis hårt, framsargen med hål i tyget. Tyget inte Svenskt Tenn.

Lähtöhinta
6 000 SEK