SKÄNK, sengustavianskt provinsarbete. 1800-talets första kvartal.

Två lådor samt dörrpar med rombdekor. L 121, b 50, h 115. Nyckel finns.

Färgbortfall. Slitage. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
6 000 SEK