KRYDDBURKAR, 14 st. 1900-tal. Porslin.

Porslin. Märkta Beyer & Bock. H 11 till 27.

Bruksslitage. Ett lock med spricka. Gångjärn saknas på en.

Lähtöhinta
1 500 SEK