KAFFESERVIS, 3 delar, silver, rokokostil, C G Hallberg, 1940-tal. Tot vikt c:a 1300 g.

Kaffekanna, h 26, sockerskål, gräddkanna. Dekor av svängda godronner, rocailler och blad. Svärtat träskaft.

Något slitage.

Lähtöhinta
4 000 SEK