251451

PARTI SMYCKEN, 5 delar, 18k guld, 1800/1900-tal. Vikt 29g.

Örhänge med stift. Brosch med gammalslipad diamant, ring med odlad pärla st 17,25/54, ring med fasettslipad diamant st 16,5/52 samt halskedja.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK