BARDISK, BARSTOLAR, 3 st samt VÄGGVITRIN, 1960-tal, etikettmärkt Dyrlund, Made in Denmark.

Palisander/jakaranda med svartlaminerad ovansida. Fronten med längsgående stag, hyllplan vars rygg är klädd i vitt plastlaminat samt fotstöd med metallprofiler. Baksidan med flaskställ, utdragbar ishink, hyllfack, 3 lådor, skåpdel med skjutdörrar samt utdragbar arbetsskiva i svart plastlaminat. L 180, b 60 cm, höjd 117 cm. Hängvitrin med belysning, tonade glasdörrar samt glashyllor. L 170 h 50 b21. Barstolar i palisander med stoppad sits i svart konstläder.

Smärre slitage. Vitrin med någon glasrepa.

Lähtöhinta
10 000 SEK