SERVIS, 35 delar, porslin, "Blå Blomst", Royal Copenhagen.

12 Kaffekoppar med fat, 10 förrättstallrikar, 2 assietter, ljustakar ett par, bricka, gräddkanna, mjölkkanna, sockerskål med fat, större kanna, 2 tandpetshållare, skålfat, 2 askfat. H 1,5-16.

Smärre slitage. Ett kaffefat med nagg.

Lähtöhinta
2 000 SEK