VÄGGLAMPOR, ett par. "Mimmi", Pelikan Copenhagen, Zero, Danmark, 2000-tal.

Grålackerad metall, plisserade skärmar. L 26, h 26,5.

Obetydligt bruksslitage. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK