25231
STEKFAT, porslin, Kina, Qianlong 1700-tal.
Stekfat, porslin, kina, qianlong 1700-tal.

Rekangulärt med avfasade hörn. Dekor i underglasyrblått av bårder och blommor. L 42.

Smärre glasyrnaggar.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
3 000 SEK