Lasi Muut
25233
VAS, glas, Vicke Lindstrand, Kosta, sign.
Vas, glas, vicke lindstrand, kosta, sign.

Svart underfång, dekor av luftbubblor. H 27.

Något slitage, smärre avlagringar på insidan.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 000 SEK