SERVERINGSFAT, 2 silver importstämplar, 2 nysilver.

Silverfaten oval profilerad form. L 55. Nysilverfaten runda med vasabård, det större A G Dufva. Diam 27-40.

Repor, slitage, ett nysilverfat anfrätt.

Lähtöhinta
2 500 SEK