253051

COLLIER samt BROSCH, granater och silver. 1900-talets början.

Brosch med fotogömma. Brosch kan även användas som hänge. Collier, l 39. Brosch h 5.

Bruksslitage. Glas till fotogömma löst.

Lähtöhinta
2 000 SEK