SKRIVBORD, Karl Erik Ekselius, Joc, Vetlanda, 1960/1970-tal.

Rektangulär form. Jakaranda. Två lådor i sarg. L 200, b 99, h 73.

Delvis blekt, smärre bruksslitage. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
2 000 SEK