253143

RINGAR, 3st, 18k guld med stenar. Tot.vikt 17,2g.

En med vit fasettslipad sten, en med cabochonslipad sten, en med ljusblå fasettslipad sten. Strl 16,75-18/53-57.

Gravyr. Slitage. Bucklor på skena.

Lähtöhinta
2 500 SEK