FÄLLBORD, England 1800-tal.

FÄLLBORD, England 1800-tal.

Mahogny. Rund skiva på balusterben med tredelad fot. Diam 78, h 69.

Slitage, sprickor, fläckar.

Lähtöhinta
2 000 SEK