STEREOSKÅP samt BILDER. USA, sekelskiftet 1900.

Trä, mässing. Bilder ca 25 st, från bl a Griffith & Griffith, Webster & Albee samt några bilder tidigt 1900-tal.

Slitage, handtag ej ursprungligt tillhörande. Bilder med slitage, blekta.

Lähtöhinta
1 500 SEK