MATSALSGRUPP, 5 delar. 1900-talets slut.

Stolar 4 stycken, sabelformade ben samt blå stoppad sits. Matbord med oval bordsskiva. Raka ben. L 145, B 105 H 73. 2 iläggsskivor med L 50.

Smärre slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK