25369
BOKSKÅP, engelsk stil. 1900-talets slut.
BokskÅp, engelsk stil. 1900-talets slut.

Repor. Slitage. Stötskada. Nyckel finns.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
2 000 SEK