PIEDESTAL MED URNA, majolika. Rörstrand. 1800-talets slut.

Kolonnformad fot med bladstav, akantusblad, maskaroner samt voluter mm. Urna med hänklar. L 32, b 32, h 120+58.

Enstaka lagningar, nagg.

Lähtöhinta
12 000 SEK