Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

SKÅP, "Krus" Yngve Ekström, Westbergs Möbler AB i Tranås, 1950-tal.

Tudelat. Teak, fronten med reliefdekor av ansikte samt olika hushållsföremål, nederdel med inredning av två lådor och hyllplan bakom två dörrar, överdel med inredning av hyllplan bakom två dörrar. L 100, B 43, H 174. Nyckel finns.

Repor. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
9 000 SEK