DOKUMENT MED KUNGLIG AUTOGRAF, Konung Adolf Fredrik av Sverige, dat Stockholm 24 okt 1756.

Ställt till Friherre Kalling angående en belöning. Bladstorl 32 x 20.

Slitage, gulnat, fläckar, kantskador.

Lähtöhinta
2 000 SEK