MATSALSBORD, regencystil, England 1900-talets andra hälft.

Mahognyfanér, tvådelat med två pelarben med tredelad fot, avslut av mässing i form av lejontassar på hjultrissor. En iläggsskiva. L 77+77+55, b 107, h 74.

Slitage, repor.

Lähtöhinta
4 000 SEK