VÄGGARMATURER, 2 st, mässing och glas, 1900-tal.

Väggfotogenlampa med väggfäste i medaljongform. H 46.
Väggarmatur med svängd mässingsarm och glaskupa med veckad kant. L 41.

Smärre slitage.

Lähtöhinta
1 800 SEK