LOUIS POULSEN, ett par, ytterbelysning för vägg, 1900-talets andra hälft.

Fasadlampa i metall. Halv runda kupor. H 35. L 40

Bruksslitage. Repor. Färg stänk. Något anlupet. Ej funktionstestade.

Lähtöhinta
2 000 SEK