Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

SPEGEL samt KONSOLBORD, gustaviansk stil, 1900-tal.

Bronserad samt förgylld. Profilerat krön. Halvrunt konsolbord med fyra kopplade ben samt stenskiva. Spegeln, l 57, h 168. Bord, l 69, b 31, h 69.

Slitage, färgbortfall, repor. Dekor med avslag. Bordet något insatbilt.

Lähtöhinta
3 000 SEK