Kalusteet Muut
25633
RESESKRIN, barockstil.
Reseskrin, barockstil
Reseskrin, barockstil
Reseskrin, barockstil
Reseskrin, barockstil
Reseskrin, barockstil
Reseskrin, barockstil

Fanerat med bl a björk och ek. Rak form, metallbeslag. Två dörrar, inredning med lådor och luckor. L 53, b 38, h 32.

Skador, delar saknas. Nyckel medföljer.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
3 000 SEK