Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

RESESKRIN, barockstil.

RESESKRIN, barockstil.

Fanerat med bl a björk och ek. Rak form, metallbeslag. Två dörrar, inredning med lådor och luckor. L 53, b 38, h 32.

Skador, delar saknas. Nyckel medföljer.

Lähtöhinta
3 000 SEK