Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

MATTA. Rölakan, 1900-talets mitt, Ulla Parkdahl, sign. UP, 200 x 132.

Sandfärgad/grå botten, geometriska kompositioner längs kanterna i orange, grönt och vitt.

Slitage, en franskant med skador, senare påsydda fransar.

Lähtöhinta
2 000 SEK