SYBORD, "AT-33", Hans J. Wegner, Andreas Tuck, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Ek. Två klaffar, låda med syinredning samt utdragbar löstagbar rottingkorg, benställning med hyllplan. Tot l 115, b 57, h 60. Brännmärkt.

Slitage. Fläckar. Mindre sprickor.

Lähtöhinta
3 000 SEK