BORD, Hugo Troeds, Bjärnum 1950/60-tal.

Teak. Tre snedställda svärtade ben. Skiva med rundade hörn. L 46, B 48, H 45.

Slitage. Smärre repor.

Lähtöhinta
1 200 SEK