SÄNGSTOMME, Carl Malmsten, 1900-talets slut.

Furu. Sängram samt sänggavlar. Huvudände med hylla samt inbyggd belysning. Innermått 205 x 169. Yttermått L 215, B 176, H 139.

Slitage. Repor. Belysning ej funktionstestad.

Lähtöhinta
3 000 SEK