RESVÄSKA, läder, 1920-tal.

RESVÄSKA, läder, 1920-tal.

Rikt prydd med etiketter från Svenska Amerikalinjen. L 71, B 40, H 21.

Bruksslitage. Nött. Smutsig.

Alkuperä - Provenienssi

Elsa Alfvén.

Lähtöhinta
1 500 SEK