25799
PIEDESTALER, ett par, porslin, Kina. 1900-tal.
Piedestaler, ett par, porslin, kina. 1900 tal

Indragen mitt. Dekor i underglasyr blå med växter och bergslandskap. H 46

Enstaka nagg. Smärre slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 000 SEK