TAKLAMPA, Hans Agne Jacobsen, märkt T 742.

5 vitlackerade skärmar i etager, med svart avslutande skärm. Diam 40,5. H 26.

Ej funktionstestad. Repor. Slitage. Färgbortfall.

Lähtöhinta
2 000 SEK